Cs   En

20.11. 19:00 AFRIKA NA PIONIERI S MARKEM SLOBODNÍKEM

ve středu 20.11. od 19:00 hod vás zveme na Afrika na pionieri s Markem Slobodníkem. Video, slide show a povídání banskobystrického cestovatele Marka Slobodníka z cesty napříč Afrikou na Jawách Pionýr.

Začalo to nevinným výletem, když jsme po střední škole vyrazili poprvé na pionýrech okolo Slovenska. Každým rokem jsme chtěli viděť toho víc, no a po devíti letech sa nám podařilo přejet napříč celým africkým kontinentom. Přijďte si poslechnout vyprávění o tom, jak jsme se prodírali zamrzlou Evropou do Afriky, kde nás čekalo 45 stupňové peklo v Sudánu a nekonečné přejezdy pouštěmi, tlačení do obrovských hor v Etiopii či nekonečné pláže Mozambiku...

Pět cestovatelů, 5 měsíců na cestách, 15 tisíc kilometrů na jedněch z nejhorších jednostopových motorových dopravních prostředků.
Vstupné na besedu je 100 Kč, doporučujeme přijít s předstihem.NABÍDKA PRÁCE - KUCHAŘ NA HPP

 

KUCHAŘ NA HPP
Penzion Rondo hledá šikovného a slušného kuchaře na rozšíření našeho týmu. Nástup možný ihned, podmínkou je praxe v kuchyni a chuť pracovat.
Informace na telefonu 731625059

PIVNÍ SPECIÁLY V PENZIONU RONDO

každý měsíc točíme v penzionu Rondo jiné pivo z nabídky z volby sládků
 • Kontakty

  Penzion Rondo
  Tel.: 731 450 997
  Školní ulice 1553
  Bystřice pod Hostýnem
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Otvírací doba

  Po–Čt 11.00–22.00 h
  Pá–So 11.00–24.00 h
  Neděle 11.00–22.00 h

   

 • Nové pokoje

  Postavili jsme pro Vás 7 nových ůtulných pokojů v moderním stylu. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, koupelnou se sprchovým koutem, na každém pokoji je LCD TV a WI-FI.

 • Video prohlídka

  Prohlédněte si naši videoprohlídku a to jak exteriérů Penzionu Rondo, tak i interiéry, ubytovací prostory, restauraci, a poznejte naši klidnou atmosféru již přes internet.Přihlášení